O společnosti

Vize firmy

Vizí malé rozvíjející se firmy z Karlovarského kraje, avšak s velkými zkušenostmi z pestrých zakázek, je stát se středoevropským důvěryhodným partnerem pro zákazníky, kteří hledají ekologicky přívětivá, finančně rentabilní, designová a inovativní řešení střech, či fasád, aby jim jejich nemovitost doslova dělala radost, nejen z funkčně-estetického zeleného prostranství.

Vznik DACHBAU s.r.o. (4/2022) znamenal realizaci srdeční záležitosti, jak pomocí malých projektů a změn pomáhat udržovat životní prostředí v lepší formě; svět místem v rámci ekologie stabilnějším, a jak společnosti a planetě „vracet zpátky.“ Zároveň to byl logický krok, chybějící článek firemního clusteru, jak se ze sub-dodavatele, kontraktora mezi:

• vzděláváním řemeslníků, zejména v oblasti hydroizolací střech;

• odbornou realizační firmou na montážní práce;

• specializačními instalatérskými a topenářskými pracemi;

stát samostatným realizátorem a dodavatelem „zelených“ ekologických střech.

Využili jsme potenciálu, který se nabízí propojením všech těchto nám dostupných zdrojů, know-how a zkušeností ze zakázek z českého i zahraničních trhů. Primární cíle tak nesledují ryze ekonomicky zisk, ale jsou důsledkem nadšení pro ekologická řešení a učící se společnost. Ke každému projektu proto přistupujeme s touhou nacházet ta nejoptimálnější řešení v daných podmínkách. Neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na konzultaci vaší zakázky